Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Wołczkowo - Ogłoszenia sprzedaży działek

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

584 200 zł1 016 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, położonej w ramach nowego osiedla zamkniętego zlokalizowanego w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł942 m² 582,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (szczecińska), powiat policki,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

425 600 zł532 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 532 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

892 000 zł2 074 m² 430,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 465/29 o powierzchni 2074 m , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

215 500 zł431 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/7 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

930 510 zł1 899 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Wołczkowie o powierzchni 1899 m2, z możliwością dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 2074 m2. Dla każdej z działek zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

206 500 zł413 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/9 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł729 m² 506,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/1 o powierzchni 729m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł1 497 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołczkowie w okolicy ulicy Słonecznej. Wymiary 20m x 72m , droga i wjazd od strony zachodniej. Dojazd drogą utwardzoną (ślepa uliczka). Na sąsiednich.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł17 252 m² 223,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną Wołczkowo, ul. Łanowa, gmina Dobra. Na sprzedaż kompleks gruntów inwestycyjnych położony w miejscowości Wołczkowo przy ul. Łanowej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

211 500 zł423 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/8 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 567 m² 370,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy usytuowana w cichej części Wołczkowa Działka z wydanymi warunkami zabudowy przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł939 m² 582,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 939 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (szczecińska), powiat policki,.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 000 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł449 m² 501,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/3 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

215 500 zł437 m² 493,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/6 o powierzchni 449m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł872 m² 498,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji lewobrzeżnej części Szczecina - Wołczkowo .

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł458 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/2 o powierzchni 458m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

224 500 zł446 m² 503,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/4 o powierzchni 446m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł3 000 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy ofertę sprzedaży trzech działek o powierzchni 3000 m każda, położonych w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wołczkowo, przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

384 800 zł481 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 481 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

400 000 zł800 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowych działek w Wołczkowie. położonych zaledwie 10 km od ścisłego centrum Szczecina. Lokalizacja: - wołczkowo, pośród zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł527 m² 472,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 527 m2, położonej w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to bardzo przyjemna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł770 m² 531,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z warunkami zabudowy - wołczkowo Wołczkowo, gmina Dobra, powiat policki Powierzchnia: 770 m (0,0770 ha). Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

221 500 zł443 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 213/5 o powierzchni 443m2 , położona w Wołczkowie w dynamicznie rozwijającej się, prestiżowej okolicy. Działka posiada wydane warunki zabudowy (wz), co.

Szczegóły ogłoszenia

341 600 zł427 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek w Wołczkowie, ul. Różana. Działka o powierzchni 427 m2, pełne uzbrojenie/ gaz, woda, prąd, kanaliza. Wydane warunki - zabudowa wolnostojąca i bliźniacza. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł700 m² 785,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 700 m , położona w miejscowości Wołczkowo w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, z szybkim dojazdem do Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 179 m² 636,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecam działkę przy ulicy Słonecznej z wydanymi Warunkami Zabudowy. - inwestycja obejmuje budowę dwulokalowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Wołczkowo,zachodniopomorskie

340 000 zł709 m² 479,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 709 m2, położonej w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to bardzo przyjemna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wołczkowo,zachodniopomorskie

2 590 000 zł15 487 m² 167,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny Wołczkowo, ul. Agawy. Atrakcyjny teren pod budowę kameralnego osiedla 16 domów dwulokalowych. Idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora poszukującego spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

499 000 zł666 m² 749,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołczkowie przy ulicy Ogrodowej. numer działki 397/13 Działka o powierzchni 666m2 Kanalizacja, prąd i gaz w drodze Oferta na wyłączność. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wołczkowo,zachodniopomorskie

279 000 zł495 m² 563,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest sprzedaż działki o powierzchni 495 m2, położonej w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej w podszczecińskim Wołczkowie. Jest to bardzo przyjemna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lipowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

100 000 zł1 891 m² 52,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizi dla kupującego 0% Działka pod budowę domu w centrum Wołczkowo pełne media, duża powierzchnia Na sprzedaż wyjątkowa działka przeznaczona pod budowę domu lub domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m2 znajdująca się w Wołczkowie gmina Dobra. Teren położony w okolicy lasu , plaski, prostokątny, a w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł7 500 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na 3 bliźniaki oraz dom jednorodzinny (łącznie 7 lokali). Działka kompletnie uzbrojona: kanaliza, woda, gaz, prąd. W otoczeniu działki same.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 050 350 zł3 001 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 3001 m2 szerokości 40 m i długości 75 m , od frontu północ, od ogrodu południe z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Groszkowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

325 000 zł760 m² 427,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Wołczkowo, ul. Groszkowa z wz i pozwoleniem na budowę. Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o regularnym, prostokątnym kształcie, położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

360 000 zł1 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna, wolnostojąca. Powierzchnia działki 1200 m2. Działka posiada wymiary ok. 35m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wołczkowo,zachodniopomorskie

369 000 zł495 m² 745,45 zł/m²

 

 

 

Wołczkowo,zachodniopomorskie

330 000 zł1 160 m² 284,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane o łącznej pow. 1160 m2 z rozpoczętą budową w Wołczkowie w ciekawym miejscu otoczonej zabudową domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wołczkowo,zachodniopomorskie

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż w Wołczkowie - idealna pod budowę domu jednorodzinnego Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w jednej z najbardziej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij